Adana Anaokulu (3-6) Yaş

   Bu dönemler, hem öğrencilerimiz hem de velilerimiz için çok önemli ve heyecan verici bir dönemdir. Polen Anaokulu olarak sizinle birlikte bu yolculuğa çıkmaktan büyük bir heyecan ve keyif duyuyoruz.Polen Anaokulu olarak büyük bir emekle oluşturduğumuz, sıcak ve keşfetmeyi teşvik eden okul ortamından gurur duyuyoruz. Okullarımızda benimsediğimiz öğrenciyi merkeze alan yaklaşımımızdan destek alarak çocukları, güçlü bir benlik duygusu geliştirmesi konusunda teşvik ediyoruz. 

Finlandiya'nın eğitim modelini uyguladığımız okulumuzda 3-6 yaş grubu çocuklar için özel programlar bulunur.Bu programlar ile  çocukların sosyal,duygusal ve bilişsel gelişimlerini desteklemeyi amaçlarız.Oyun tabanlı öğrenme önemlidir ve çocukların keşfetmelerini teşvik eden bir ortam sağlanır.Ayrıca öğretmenler çocukların bireysel ihtiyaçlarına dikkat eder ve onlara bireysel destek sağlar.Eğitimde müfredatın yanı sıra özgür oyun,müzik,sanat ve doğa etkinlikleri gibi alanlarda önemlidir.

 

  Dünyanın en iyi eğitim sistemi olan Finlandiya Eğitim Sistemi'ni okulumuzda uygulamaktan gurur duyuyoruz. Alanında uzman öğretmenlerimiz , erken çocukluk eğitimindeki en iyi uygulamaları ve çalışmaları işe koşarak öğrencilerin düşünme becerilerini geliştirmesi konusunda büyük bir katkıda bulunurlar. 

To Top ↑